Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Бер 2016

Роксолана Щадило: «Щастя - це викинути валізи, набиті минулим»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Роксолана Щадило - героїня Щастя на НародUA. "Ми маємо викинути з голови всі проблеми", — ділиться вона рецептом щастя.

22 роки, живу у Львові, люблю читати, цікавлюся різним.

Що таке щастя?

Ми все життя шукаємо щастя... Іноді воно пропливає повз нас, а ми не помічаємо, тому що надто зайняті власними проблемами..

Ми маємо викинути з голови всі проблеми. Закрити вуха, бігти від думок про проблеми або позбавлятися від них усіма можливими способами та, врешті-решт, ставати щасливими!

Я вважаю, що людина може бути по-справжньому щасливою тільки на ті миті, коли забуває про тіло і розум, тому що ці два органи весь час проводять біль двох різних сортів, змагаючись один з одним...

Щастя – це жити так, як ви хочете. І це зовсім не егоїзм по відношенню до інших. Егоїзм ― це коли інші повинні думати і жити так, як ви хочете.

Ми завжди маємо йти далі і не тягнути за собою валізи, набиті минулим. Рук не вистачить, і видихнешся на півдорозі. А коли прийде щастя – в нас таки не буде вільних рук, щоб його обійняти…

Щастя – це вміти розслаблятися та розважатися, радіти, вміти щиро всміхатися. Ніщо не може встояти перед натиском сміху.

Я завжди була впевнена, що щастя – це діти. Моє щастя має три рочки. Його звуть Ромчик. Це плід моєї з чоловіком любові. Ми надзвичайно щаслива сім’я, а більшого я і не бажаю.

Будьте щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему