Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Серп 2016

Пилип Лавров: «Щастя – вбачати красу у часі, просторі, подіях і людях»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Пилип Лавров – герой Щастя на НародUA. "Важлива річ, яку вдається, кудись прямуючи, зрозуміти -  щастя полягає в невпинному русі", - стверджує він.

Пилип Лавров, поет, лікар-інтерн з міста Краматорськ.

Що таке щастя?

Відчуття справжньої щасливості, непідробне, обов'язково відображається в наших з вами очах. І у мене це відчуття викликається взаємодією з моїми прекрасними однодумцями. Зі своїми, з близькими. Стосунки з ними призводять до вивільнення найсвітлішої енергії, її помноження, збільшення і розповсюдження. А віддаючи людині і людям якомога більше, ти сам наповнюєшся стократно, це залізне правило. Головне - віддавай.

Щастя для мене - вбачати красу у часі, просторі, подіях і людях, з якими ці події пов'язані, і красу ж таки створювати. Обов'язково - творити і створювати.

Кохати прекрасну жінку і щодня радіти її радості.

Вміти бути вдячним. Особливо своїй сім'ї.

Бути гармонізованим із своєю роботою.

Щасливий я, коли маю вдосталь приводів для жартів і того, хто гумор оцінить. Бо без цього хороші жарти ризикують зникнути безвісти, а всесвітній скарбничці сміху це, думаю, не потрібно.

А також щастя - бувати в улюблених  містах, без цього ніяк. Адже вони зберігають твої спогади, твої найкращі часи. Радість і тепло. Деякими провулками ще прогулюється твій минулорічний сміх.

Потрібність і причетність до життя у необхідних тобі його проявах - ось те, що дарує відчуття наповненості. А ще важлива річ, яку вдається, кудись прямуючи, зрозуміти -  щастя полягає в невпинному русі. Щасливість - антонім всякої статики. Рух і розвиток - ось ті, хто не дозволить тобі залишитись на темному боці.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему