Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лип 2015

Переселенка Марія Бесчекова: Щастя – це можливість повернутися додому

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марії 23 роки. Вона з Донецька. Уже рік живе у Львові. Цікавиться музикою та фотографіями. Любить фотографувати, подорожувати, проводити час із цікавими їй людьми. Мрія хоче якомога швидше повернутися додому.

Щастя – це можливість повернутися додому. Принаймні, досвід останнього року довів, що це таки важлива складова щастя. Живучи від світанку до світанку, від бомбардування до бомбардування, ти починаєш цінувати ті речі, які раніше не мали для тебе значення. Ти дивишся на світ інакше. Розумієш, насправді, як мало людині потрібно для щастя.

Коли ти відірвана від дому і від рідних, коли мусиш хоча б якось відтворювати домашній затишок за тисячу кілометрів від місця, де залишилося все твоє життя, коли чекаєш повернення додому, коли ти не знаєш, чи ще раз побачиш живими своїх батьків чи родичів – це нестерпно боляче. 

Можливість просто спати у своїй найзатишнішій в світі кімнаті, обіймати батька, гратися з улюбленим песиком у дворі, побачити друзів, які з домом асоціюються, снідати маминими млинцями та відчувати, як пахне домашня лавандова подушка – щастя для мене.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему