Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Трав 2015

Павло Тодоров: «Щастя - це працювати на улюбленій роботі»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогоднішній герой, який ділиться щастям зі світом, - Павло Тодоров. “Неймовірне щастя відчуваю, коли працюю на улюбленій роботі, спілкуюся з приємними людьми і роблю справи, що приносять користь іншим”, - каже він.

Павло Тодоров народився і виріс у місті Арцис Одеської області. Працює ветеринаром та просто обожнює свою роботу, задля якої об’їздив пів-України. Любить поезію, цікавих людей та подорожі. Цікавиться історією в усіх її проявах.

Щастя- це...

- Нещодавно мене осінило те, як багато людей незадоволені своєю роботою і постійно скаржаться на неї: то зарплата не така, то роботи багато, то ще тисячі скарг на день. А справді дуже важко визначитися зі своєю професією і майбутньою роботою. Саме через це і така кількість осіб, що не знайшли вчасно своє покликання, змушені страждати все життя.

Я дуже щасливий, що вчасно знайшов себе і продовжував йти до своє мети, не звернувши в інший бік, навіть при певних труднощах.

Зараз з задоволенням дивлюся на чергового вдячного хвостика, якому врятував життя чи просто вилікував якусь хворобу. Та для мене немає цінніших слів, ніж слова вдячності від щасливого господаря.

Щастя - приносити користь іншим та мати справу, якій ти посвятив все своє життя та обертаючись назад з впевненістю сказати, що зробив правильний вибір.

 

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему