Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лист 2015

Павло Агафонов і щастя: «Чим складніший шлях, тим щасливішим стаю»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Павло Агафонов – герой Щастя на НародUA. «Чим складнішим і важчим був мій шлях, тим щасливішим я стаю», - ділиться думкою юнак.

Павло Агафонов – студент, спортсмен та просто приємна людина з міста Павлограда Дніпропетровської області. Це надзвичайно цікавий співрозмовник, на все має свою думку, оригінальний та неординарний.

            Щастя – це коли я задовольняю свої емоції, мрії, бажання, які так довго (або не зовсім) не хотіли реалізовуватись. Особливо – коли це відбувається випадково. А ще більше щастя – це коли спочатку здається, що задумана справа нездійсненна, але внаслідок численних зусиль вона підкоряється мені. Чим складнішим і важчим був мій шлях, тим щасливішим я стаю.

            І ще один важливий момент – неймовірним щастям є досягнення подібних цілей з дорогою тобі людиною. Тоді ваше щастя не додається, а помножується.

            Сенс мого життя – стати щасливим самому і зробити щасливим іншого. А ще я думаю, що потрібно отримувати задоволення від усього, що маєш, використовуючи для цього найрізноманітніші способи. Але з мінімальною шкодою для інших, адже в протилежному випадку ти не зможеш стати успішним.

            Щастя – різне, воно просте і складне одночасно, а наша задача – обрати свій шлях.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему