Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2016

Орест Апостолюк: «Щастя - це любов до Бога»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Орест Апостолюк - герой Щастя на НародUA. "Щастя - це життя з Богом, постійна пам’ять майбутню про зустріч з ним і у відповідності до цього дотримання Його заповідей", - каже він.

Орест Апостолюк, 25 років, проживає у Львові. Любить гуляти на природі, читати цікаві книжки, цікавиться саморозвитком, служінням.

Що таке щастя?

Щастя - це життя з Богом, постійна пам’ять про майбутню зустріч з ним і у відповідності до цього дотримання Його заповідей. Коли моя слабка людська природа дозволяє мені це робити, то я відчуваю щастя, і навпаки, коли забуваю про це і поводжуся неналежно, то зв’язок з Богом послаблюється і немає цього відчуття.

Любов до Бога взаємна та безмежна. Він любить всіх нас без винятку, адже ми його діти, його творіння, а він сам наш Отець.

Взагалі, багато хто стверджує, що Бог ніби втомився нас любити, але це зовсім не так. Бог любить дітей, дорослих, людей похилого віку, абсолютно всіх. Він любить сильних людей і слабких. Всіх своїх дітей, не дивлячись на стать, вік, вчинки, національність тощо. Щоб навчитися любити Бога, в першу чергу, потрібно перестати сумніватися в Його любові. Тоді ми станемо по-справжньому щасливими.

Ось де слід шукати істинного щастя – у любові до Бога.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему