Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Трав 2015

Оля Катеренчук-Попович: «Щастя знаходиться завжди поруч»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям з НародUA ділиться Оля Катеренчук-Попович. Вона любить гуляти в лісі, тому що це заряджає енергією та позитивним настроєм.

Оля Катеренчук-Попович, 27 років, проживає в маленькому містечку на Хмельниччині під назвою Білогір’я. Її улюблене заняття - читання, писання віршів, гуляння на природі, особливо у лісі, тому що це заряджає енергією та позитивним настроєм. Також Оля цікавиться музикою, політикою, футболом, спортом, зокрема бігом.

 

Що таке щастя?

 

- Недавно я прочитала цікаву книжку Ельчина Сафарлі «Мені тебе обіцяли». Звідти мені запам’яталася одна влучна думка: «Щастя – це властивість характеру. У одних в характері його весь час чекати, в інших безперервно шукати, у третіх – всюди знаходити».

Отож, особисто для мене, щастя знаходиться завжди поруч.

Щаслива та людина, яка його всюди знаходить. Воно постійно з нами у самих простих речах: в ранковій росі, в тиші весняної ночі, в квітах, у пісні солов'я.

Щастя - у привітній усмішці перехожого, у маленьких добрих безкорисних справах, у простому щирому погляді, у дотиках та обіймах коханої людини, у здоров'ї дітей та батьків.

Про щастя можна писати безкінечно, бо воно нас оточує. Я завжди знаходжу щастя у простих речах і дрібничках. Людина, яка сама знаходить щастя в інших людях та речах, сама несе в собі цю крихту світла.

Творіть добро та будьте щасливі!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему