Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лют 2015

Оля Євса і щастя: нікому не завдавати болю

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Іноді говорять, що гороскоп нічого не вирішує, і характер людини від нього не залежнить, проте ці слова ніяким чином не стосуються нашої сьогоднішньої героїні. Ольга Євса – це активна, непосидюча, але іноді задумлива, заглиблена в себе та мовчазна дівчина. Вісімнадцятирічна Ольга - справжній близнюк, незважаючи ні на що.

Ольга Євса. Цікавиться рекламою, книгами, танцями, а також створює прикраси з бісеру. Обожнює активний відпочинок на природі та тварин.

 

- Щастя! Що ж є щастям для простої 18-річної дівчини? Здавалося б, що за досить тривалий період життя можна визначити, що воно таке. Та це зовсім не так!

Справжню суть цього простого слова, та не простого відчуття я цілком збагнула років два тому, коли стала вегетаріанкою.

Щастя - це нікому не завдавати болю! Не приносити горя, а, певною мірою, розраджувати людину, дарувати надію на світле майбутнє, допомагати їй знайти сили в собі, про які вона забула, а, можливо, і зовсім ніколи не знала!

Щастя - це народитися у своїй сім'ї!

Саме воно запалює очі, коли, врешті-решт, вся родина вперше за рік зібралася разом у одній кімнаті й наповнює її теплом та любов'ю.

 

Щастя - це...

Це приїхати за сотні кілометрів і побачити, що на тебе там дуже чекали.

Це сидіти на підлозі в улюблених кумедних шкарпетках над величезним аркушем паперу із усмішкою на все обличчя, малюючи пальцями, які зальопані у різнокольорову фарбу, девіз із яким ідеш по життю - "Даруй радість!". А потім всю цю красу розмістити над ліжком та споглядати кожного дня, не забувати своє призначення у суспільстсві.

Це просидіти із спорідненою, хоча на перший погляд незнайомою, людиною, говорити про все на світі, смакувати духм'яну полуницю із власної грядки та випити не одну чашечку м'ятного чаю, потім не встигнути вгледітися, як пройшло більше семи годин.

Це зайти до сараю, де нещодавно народилося дев'ятнадцять малесеньких "хрюнтиків" і подивитися на них як на друзів, а не на їжу!

Це, забігавшись у різних турботах і забувши про новий рік, який скоро настане, отримати милу листівку із улюбленим ангелочком Гапчинської, який із першого погляду провокує посмішку.

Це витягнути із чарівної скриньки передбачення "Ти чиєсь щастя!" і відчути це насправді.

Це приїхати до хрещениці, яка півдня не злазить із рук, і радіти цьому!

Це танцювати перед дзеркалом, перемірюючи увесь гардероб (навіть бабусине лахміття) замість того, щоб прибирати у будинку.

Це прогулюватися вулицею, дарувати перехожим усмішки та свій гарний настрій, а, натомість, отримувати ще кращий!

Це коли стаєш вперше за місяць на ваги, а там "-10 кг"

Це коли після 3-годинної прогулянки із найкращою собакою у світі серед просторів загадкової природної краси повертаєшся додому із величезним букетом польових пахощів і даруєш його найріднішій людині, яка знає тебе на 11 місяців довше за інших (мене мама справді носила у животику майже рік!).

Це побачити, що випадково посаджене тобою зернятко мандаринки зійшло...

Це дарувати подарунки від усього серця, особливо - неочікувані та без причини.

Це усвідомлення того, що в житті багато таких "Щастя - це...", для того, щоб записати усе це, не вистачить терабайтів пам'яті.

Щастя - це кожна секунда мого життя, кожна людина, яка додає цьому життю змістовності та радості, як банально це б не звучало!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему