Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Груд 2016

Оля Гірняк: «Щастя – коли в налаштуваннях позитив стоїть за замовчуванням»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оля Гірняк – героїня Щастя на НародUA. «Я кожного ранку прокидаюся з однією і тією ж думкою в голові: «Яка ж я щаслива!», – розповідає вона.

Оля Гірняк, Львів. Молода письменниця, автор поетичної збірки «Лакмусові папірці». Філолог за освітою. Фотограф-любитель, громадська активістка. Любить вишивати і писати в красивих блокнотах.

Що таке щастя?

Щастя – це коли в твоїх особистих налаштуваннях позитив стоїть за замовчуванням.

Якщо говорити про дрібнички, то я щаслива, коли прокидаюсь рано вранці, а не в обід, і встигаю зробити більше справ; коли переборюю лінь і йду на стадіон, щоб побігати; коли приходжу втомлена додому і знаю, що в холодильнику мене чекає улюблений кефір; коли вдома лунає сміх рідних людей; коли йду по вулиці в навушниках, в якусь мить вмикається «правильний» трек і звична місцевість стає незвичайною, сонце світить інакше і навіть я усвідомлюю себе якось по-іншому.

Також відчуваю себе щасливою під час подорожей і простих піших прогулянок рідним Львовом з фотоапаратом. Люблю фотографувати природу, архітектуру і випадкових перехожих та знаходити у цьому всьому цікаві деталі. Ще більше щастя мені приносить улюблена справа – літературна творчість. Не скажу, що написання кожного твору приносило мені насолоду, бо дещо писалось з гіркими сльозами на очах. Але зовсім недавно я нарешті зважилась видати свою першу збірку поезій під назвою «Лакмусові папірці». Оце було справжнє щастя!

Я кожного ранку прокидаюся з однією і тією ж думкою в голові: «Яка ж я щаслива!» Як не крути, а найбільше щастя для мене, як і для кожної жінки, – це кохати і бути коханою. Коли поруч є надійна людина, твоя опора і підтримка, хочеться звернути гори, а то й більше. Бажаю кожному пізнати це почуття.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему