Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Серп 2017

Ольга Зьомко: "Щастя – це всюдисуща і вічногенеруюча енергія"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це та особлива пора, коли ти дозволяєш йому, своєму щастю, бути з тобою", – розповідає Ольга Зьомко – героїня Щастя на НародUA.

Ольга Зьомко, 23 роки. Народилася на Тернопільщині, де цвітуть вишиванки і котить свої хвилі Нічлава. Живе і працює в Кам'янці-Подільському – місті величної архітектури, захоплюючої історії та непересічних постатей.

Що таке щастя?

Щастя – це момент абсолютного блаженства і умиротворення, закристалізована мить найбільшої насолоди від життя. Коли ти любиш те, що маєш, щасливий там, де ти є, обожнюєш тих, кого бачиш щодня. У щастя немає часу і простору, це всюдисуща і вічногенеруюча енергія, варто лише захотіти, і вона наповнить тебе собою абсолютно. Так, воно любить людей!

Щастя – це та особлива пора, коли ти дозволяєш йому, своєму щастю, бути з тобою, не забуваєш, не відкидаєш, не відмовляєшся в силу певних обставин. Бо важливі не проблеми і ситуації, а твоє ставлення до них.

Щастя – абсолютна гармонія між бажаним і можливим, тим чого хочеш – і тим, що робиш. Щастя це любов – не лише взаємна, але й суто твоя, щира: ЯК ти любиш і вмієш грітися тією любов'ю.

Нічого не буває просто, нічого не буває випадково, нічого не стається «на щастя» і «як на зло». Все йде як іде. І не треба намагатися вносити особливі корективи. Все що у твоїх силах - зміниш, але ти не можеш зробити того, чого, власне, не можеш. Осягнути і збагнути щастя неможливо, коли тобі ніколи не боліло. Абсолютно усі почуття і стани зіткані з протилежностей, бо так само влаштований Всесвіт, і ніщо не може існувати одне без одного.

Пам'ятай, що життя одне і все – відносне. Бути – означає жити, жити – означає радіти, радість це умиротворення, умиротворення це натхнення – натхнення це витвір, витвір свого неповторного Я. Бо велика висота – бути справжнім, а той хто справжній – істинно щасливий!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему