Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лип 2016

Ольга Застеба: «Щастя – це розуміти, що весь світ – твій, що ти сама – цілий світ!»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Застеба – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – вдихати на ганку осіннє повітря і зачудовано роздивлятися небо, підставляти щоки моросінню дощу, хрумкотіти на зубах бурулькою, ловити ротом сніжинки, лежати в траві, усміхатися з того, що вітер любить твоє волосся.", – розповідає вона.

Ольга Застеба, 32 роки. Любить робити вінтажне мереживо для інтер’єрів і писати поезії, займається копірайтом. Зараз мешкає в м. Кіровоград.

Що таке щастя?

Кілька років тому про щастя писала б зовсім інше, і кожна або через одну знайшла б там архетипну частинку свого відчуття окриленості.

У мене є лише сьогодні! Ні-ні, я не маю завтра померти, просто не знаю, яким буде завтра: ремісія продовжиться чи прийде загострення, ти будеш морква чи ні.

Отож, щаслива тим, що нічого не відкладаю дожити на потім: жодних емоцій, жодних зустрічей, жодних вражень. Правда, не все встигаю – астенія, парапарез і т.д.

Щастя прийшло із усвідомленням і прийняттям того, що от тепер ти не така, як всі. Не зразу. Років через три після постановки діагнозу. Демонтаж законів і правил соціуму приніс мені свободу! Не соромно, що погано і повільно ходиш (збоку здаєшся із панською ходою), їздиш на таксі, маєш віддалену роботу, довго лежиш по лікарнях…

Щастя – після чергового загострення ставати на ноги і робити перші кроки.

Щастя – вдихати на ганку осіннє повітря і зачудовано роздивлятися небо, підставляти щоки моросінню дощу, хрумкотіти на зубах бурулькою, ловити ротом сніжинки, лежати в траві, усміхатися з того, що вітер любить твоє волосся.

Щастя – розуміти, що весь світ – твій, що ти сама – цілий світ!

Розуміння, що таке щастя прийде ранком чи уві сні. Неодмінно прийде, коли будеш до нього готовий!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему