Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Вер 2014

Ольга Тимошенко: «Щастя – це відсутність страху»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Щастя – це, насамперед, відсутність страху» - стверджує рівненчанка Ольга Тимошенко. Вона вважає, що щастя завершує людину зсередини і перебуває у таких звичних речах, як гарна книга, якісний фільм та люди, яких щиро любиш. Але, найголовніше, – зізнатися і собі, і світу, що ти щаслива.

Ользі Тимошенко – 30. Вона - магістр соціальної психології, цікавиться психолінгвістикою. Але головне її заняття не зовсім вписується в рамки обраної професії. Дівчина перекладає фільми та мультфільми для латиської фірми. Останні 4 роки Ольга жила у Ризі і тільки нещодавно повернулася до рідної України.

 

 efgerg

 

- Щастя - це завжди короткі миттєвості, такі собі сонячні спалахи. Щастя – швидкоплинне. В цьому його краса і неосяжність.

Для себе я давно вивела своєрідну формулу. Вона складається з речей та переживань, які наповнюють мене відчуттям внутрішньої завершеності. Серед них - хороша книга, гарна музика, філіжанка запашної кави, якісні фільми, краса навколишнього світу і люди, яких я люблю.

Але зараз для мене важливе усвідомлення, що щастя – це насамперед відсутність страху.

Пам'ятаєте "Фауста" Гете? Коли головний герой промовляє: «Зупинись, мить, ти прекрасна!». Він втрачає душу і помирає. Я досить довго відчувала себе як Фауст – боялась зізнатись собі і світу, що щаслива. Не знаю, чому так.

Можливо, ми всі живемо з острахом, що за цими швидкоплинними сонячними спалахами нас чекає покарання? Прислухайтесь до наших забобонів: не смійся багато – потім будеш плакати; не ділись своїм щастям, бо люди його вкрадуть; після білої життєвої смуги іде чорна, і навпаки. Ми боїмося бути щасливими і намагаємось відхреститись від приємних переживань.

Тому зараз для мене важливо, по-перше, відчути хвилю щастя, а по-друге, відчувши, зізнатись собі в цьому. І вільно, без остраху, з повною довірою до світу промовити: «Зупинись, мить, ти прекрасна!»

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему