Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Січ 2017

Ольга Сищук: «Щастя у достатності»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Сищук – героїня Щастя на НародUA. "Причин для щастя можна знайти з сотню на день, щоправда тут треба хотіти", – розповідає вона.

Ольга Сищук за пропискою з Острога Рівненської області, за душевним станом - зі Львова. А також Лев за гороскопом, можливо тому в неї таке порозуміння зі Львовом. Нині проживає в Ужгороді, працює контролером якості на заводі.

Що таке щастя?

-       Щастя?

-       А що для мене щастя?

          Тут треба почати зранку… Мене надихають спокійні, розмірені ранки, у яких можна розчинитись, коли не треба нікуди поспішати, коли просто можна прийти тихенько на кухню і неквапливо заварити собі горнятко (залити в улюблене, неодмінно – червоного кольору) ароматної кави і, насолоджуючись кожним ковтком – сміливо летіти у потоці думок у починання майбутнього дня.

          А потім – просто жити!

У всьому важлива гармонія. І, якщо гармонійно співіснують деталі у твоїх днях, справах і діях – це справжнє щастя.

Щастя – бачити позитивний результат у щоденній роботі, у самому процесі, і відчутті, що робиш щось важливе.

Щастя – у розумінні, коли говориш-говориш-говориш (інколи, для того, щоб донести інформацію, інколи для того, щоб отримати, інколи , щоб заспокоїти, або зрозуміти), але найбільш схвальний результат для спілкування (в моєму випадку) - це розуміння.

Для прикладу, спілкування з подругою (так буває рідко, зазвичай раз в півроку), коли ви зустрічаєтесь між своїми робота-робота-справи-універ-завдання-цілі, сидите у кав’ярні (нарешті!) і говорите, спочатку – неквапливо, а потім щоразу більш емоційно про минуле, теперішні переживання і майбутнє. І разом, попри свої страхи і переживання приходите до «спільного знаменника», до світла в кінці тунелю і (як би це банально не звучало) погоджуєтесь, що все у вас буде добре.

І, неодмінно, так воно і буде.

Зараз вчуся радіти дрібницям (і в цьому справжній сенс), адже причин для щастя можна знайти з сотню на день, щоправда тут треба хотіти.
Для мне – щастя у достатності. (цитуючи Надійку Гербіш «Свобода - то не пошук, не боротьба, не втеча і не протистояння. Свобода - це достатність.») і, звичайно, у хороших книгах, не можу порівняти те відчуття ні з чим – просто – це так, як зустріти свою людину (незрівнянне відчуття) так і хороша книга, читаючи яку, відчуваєш розуміння, підтримку, цікавість і бажання поринути у розповідь з головою. Отже,

щастя – їжа, яка смакує;
щастя – у довгоочікуваних зустрічах;

щастя – у натхненній роботі;

щастя – проводити час із дітьми;

щастя – бути з батьками;

щастя – приймати рішення самостійно;

щастя – кохати.

Як казала Марина Цветаєва «Я, коли я не люблю - не я.»
100% - з нею згідна. Без суперечок.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему