Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лип 2016

Ольга Самусь: «Щастя в тобі самому, у вогні, що розгортається всередині»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Самусь – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — це можливість прокидатись зранку, вдихати чисте, свіже повітря, снідати з моєю сім'єю, мандрувати і дивуватись красою навколишнього світу.", – розповідає вона.

Ольга Самусь, 26 років. Лідер молодіжної організації "КІІТ" у м. Конотоп, Сумська обл. Обожнює подорожувати та проводити час з відкритими та позитивними людьми. Працює в авіаційній промисловості.

Що таке щастя?

О! Як часто кожен з нас запитує себе: "Що ж таке щастя?" Для когось це успіх, слава, визнання, інші відчувають себе щасливими маючи поряд кохану людину, здорових рідних, чисту совість... воістину... скільки людей, стільки і думок з цього приводу.

Для мене особисто щастя - це можливість прокидатись зранку, вдихати чисте, свіже повітря, снідати з моєю сім'єю, мандрувати і дивуватись красою навколишнього світу, розуміючи як же сильно я завдячую за все, що маю Богові. Тільки тоді, коли ми навчимося цінувати те, що маєм, ми отримаєм більше. Щасливим тебе не зробить інша людина, не зроблять обставини, щастя в тобі самому, у вогні, що розгортається всередині, у твоїх думках, в усвідомленні достатності.

Віддячуйте за добро, прощайте за образи, не затримуйте в душі згубні емоції. Кожна людина, з нас мільярдів, особлива та унікальна, у кожної свій всесвіт та вогонь всередині, і тільки від тебе самого залежить чи в тобі ледь жевріють вуглики, чи палає несамовите вогнище щастя, даруючи нескінченний потік світла та тепла!

 

Фото надане героїнею

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему