Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лют 2017

Ольга Романишин: "Щастя всередині нас"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Романишин — героїня рубрики "Щастя" на Народ.UA. "Вірю, що по-справжньому щасливим може бути тільки любляче серце — те, котре навчилось бачити красу навколо: у посмішках людей, у співі пташки, у краплині вранішньої роси на травині; те, котре не втрачає вміння любити, всупереч усім труднощам та проблемам; те, котре відкрите для Всесвіту...", — розповідає вона.

Ольга Романишин — поетка, лікарка, м. Львів.

Що таке щастя?

Щастя... Дуже багато розмов, думок, історій, пошуків присвячено йому, а все насправді набагато простіше: воно всередині нас. Завжди і повсякчас. Варто тільки зазирнути собі у серце та бути чесним із собою. Не існує універсальної інструкції щасливости, але є декілька пунктів, котрі спростять пошук: здатність бути собою, відвертість, прагнення внутрішньої свободи.

"Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так і ми в ньому, і воно біля нас шукає нас самих. Нема його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва — відхили лише вхід у душу свою".

© Григорій Сковорода

Найщасливішою відчуваю себе тоді, коли роблю щасливими інших, — чи тих, хто поряд, чи навіть незнайомих людей. Адже чим більше віддаєш тепла — тим більше народжується всередині тебе.

Вірю, що по-справжньому щасливим може бути тільки любляче серце — те, котре навчилось бачити красу навколо: у посмішках людей, у співі пташки, у краплині вранішньої роси на травині; те, котре не втрачає вміння любити, всупереч усім труднощам та проблемам; те, котре відкрите для Всесвіту...

Любіть життя та не бійтеся бути щасливими! Це дуже просто! Для початку – більше посміхайтесь…

***

Хіба багато треба для добра?

Плекати квіти поміж спориші,

Налити сонця з власного цебра

У кухлик притемнілої душі.

Вона у відповідь скидає по крижині

І щедро б'є поораним чолом.

Оце найкраще, що бува в людині:

Уміння поділитися теплом.

© Ольга Романишин

Поділіться з друзями: