Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Груд 2017

Ольга Романюк: "Слово "щастя" буквально прочитується – "бути частиною"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щасливі миті - це коли поспішаєш додому, бо знаєш, що на тебе дуже чекають і обіймуть вже на порозі, і чайничок поставили, і розпитуватимуть про твій день", – розповідає Ольга Романюк – героїня Щастя на НародUA.

Ольга Романюк, м. Київ. Директорка Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м. Києва. Авторка блогу «Методична служба публічних бібліотек Києва», адміністратор професійної групи «Бібліотекарі київських публічних» у мережі «Facebook». Закінчила Київський національний університет культури та мистецтв і Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв. У вільний від професійних обов’язків та громадської роботи час люблю читати, займатися рукоділлям (вишиванням та плетінням гачком), створювати відеоролики, освоювати нові інтернет-сервіси.

Що таке щастя?

Непросте питання. У кожного свій вимір щастя, і він проявляє певний зріз морального життя людини.

Слова не виникають просто так. Особливо ті, що стосуються понять духовних. Як слово «свідомість» означає буквально зв'язок кожної людини із «вселенським знанням» , так і слово «щастя», що спочатку мало префікс «съ», буквально прочитується - «бути частиною». Частиною родини, колективу, ідеї, спільної справи. Вважаю, що найнещасніші люди - люди самотні. Вони позбавлені можливості відчувати себе частиною.

Щасливі миті - це коли поспішаєш додому, бо знаєш, що на тебе дуже чекають і обіймуть вже на порозі, і чайничок поставили, і розпитуватимуть про твій день. Щасливі миті, коли на роботі гуртом вдається вирішити проблему. І та мить, коли вигукуєш «Так, ми це зробили!», то і є мить щастя. Бо вона помножена на усіх до цього причетних.

Щастя буває непомітним у своєму прояві. Як батьки. Коли вони є, щастя не відчувається. Коли вони йдуть за межу, - приходить усвідомлення втраченого щастя.

Григорій Сковорода казав: «Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так ми у ньому, і воно біля нас шукає нас самих»

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему