Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лист 2018

Ольга Пасічник: "Щастя – це просто бути собою"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це робити те, що любиш. Щастя – це знати, що те, що ти робиш, – не даремно", – розповідає Ольга Пасічник – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Розвиватися у творчій сфері

Вітання! Мене звати Оля, і мені 14 років. Я з чудового міста Львова. Навчаюсь у 9 класі. Декілька місяців тому ходила на акторську майстерність, це дало мені поштовх розвиватись у творчій сфері.

Дуже люблю мистецтво, поезію та музику. Мрію навчатися в університеті в Києві (КНУКіМ) на журналіста або режисера, хочу пов'язати своє життя з акторством. Створила в інстаграмі профіль, де декламую вірші, пробую передати всі емоції вірша якось по-своєму, як відчуваю. Маю чудовий шанс зайвий раз проявити себе, ставши героїнею рубрики: "Щастя" і висловивши свою думку.

Що таке щастя?

45147739 503346923495251 3456577980329885696 n

Що ж для мене щастя? Я вважаю, що думка кожної людини має право на існування. На своїх сторінках у соціальних мережах я запропонувала друзям та знайомим написати, що для них щастя. Відповідей було досить багато, і кожна відповідь різна. Я побачила, що для когось щастя – це щось духовне, що не можна описати словами, а для когось – щось матеріальне. Скільки людей, стільки й думок.

Для мене щастя – це те, що мої батьки живі й здорові. Щастя – це коли поруч люди, які підтримають і допоможуть у будь-яку хвилину. Щастя – це робити те, що любиш. Щастя – це знати, що те, що ти робиш – не даремно. Щастя – це коли до тебе звертаються по допомогу. Щастя – це йти й усміхатись незнайомим людям, даруючи їм трохи позитиву. Щастя – це здійснити свою мрію. Щастя – це просто бути собою. Щастя в дрібничках, тому навчіться його помічати й цінувати.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему