Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лют 2019

Ольга Оселедчук: «Щастя – це миті»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"У кожної людини є своя стежка, якою вона йде по життю, і увесь свій час, чи то в спокої, чи в тривозі перебуває у стані пошуку щастя", – розповідає Ольга Оселедчук – героїня рубрики Щастя на НародUA.

У пошуках щастя

37148050 486364938457360 7000723647971196928 n

Скільки людей – стільки й думок. Роздумуючи над темою "Що таке щастя" я зрозуміла, що маю відкрити завісу мого щастя. Сьогодні буду з вами відверта, і якщо вас зацікавили мої перші рядочки, залишайтесь зі мною. Я напою вас смачною кавою чи чаєм із присмаками гірчинки та любові. Можливо, саме зараз, в цей момент, в цю хвилюючу хвилинку комусь із вас для повного щастя не вистачає маленької подорожі. Кожна людина – індивідуум. У кожної людини є своя стежка, якою вона йде по життю, і увесь свій час, чи то в спокої, чи в тривозі перебуває у стані пошуку щастя.

"Я щаслива", "я щасливий", – насправді ці, на перший погляд, прості слова з вірою в серці подарують вам те, до чого ви прагнете. Маленькою дівчинкою я прокидалася вранці з відчуттям любові, родинного тепла і затишку. Я ходила босоніж прохолодними літніми ранками, збираючи ніжками дари природи. Сонце усміхалося мені, і я простягала до нього маленькі долоньки. Птахи співали "Осанну", і я вам скажу, що щаслива від того, що можу поділитися з вами відчуттям, яке переповнює мене в цю мить.

Подяка. З дитинства я дякувала. Дякувала батькові, мамі, вчителям, друзям. І тепер я дякую вам. За що? За те, що ви є.

Що таке щастя?

Щастя – це миті. Двадцять чотири години. Кожну добу ми проживаємо у хвилюваннях, у радощах. Неможливо прожити день, сміючись безперестанку. Так як ніч змінює день, так і людина, має хвилини для відпочинку, для сну, для любові.

Ранок. Кожного ранку ми пробуджуємось по-різному. Іноді ми cтягуємо себе з ліжка силоміць, а іноді злітаємо на крилах. Та ми пробуджуємось! І все це- щастя!

Багатослівним. "У мене народилася донька!", " У мене буде син!", "А ми дочекалися двійню!", "Вона мене любить!", "Він шалено у мене закоханий!", –яке щастя мати сім'ю! Сім'я – це тил. Це сорочка кольору неба, яка захищає твоє тіло. Тема сім'ї – глибока тема, для розкриття цього розділу потрібна не одна філіжанка кави... Буде нагода – обов'язково пригощу.

В моїм житті усюди щастя

В хвилини радості й недолі.

В Житомирі, в нас кажуть "здрастє",

Та в слові тім жменька любові.

Ми усміхаємось і плачем,

Вдягаючись в надії,

Ми нарікаємо й невдачі

Вбивають в серці наші мрії.

Заходить сонце, й я стелюся,

Встає, й я знову усміхаюсь.

Як добре бачити, молюся,

І вам, для вас всього бажаю..

 

Я щаслива...

 

***

Щастя! Фантом чи Мрія?

Звідки це слово прийшло? 

Дощі! Снігопад! Буревії!

На підлозі розбите шкло.

 

Щастя – маленькі кроки

В утробі бій за життя,

Пелюшки, недоспані роки,

У щастя своє каяття…

Ольга Оселедчук

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему