Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Квіт 2016

Ольга Нестеренко-Германович «Щастя - це довіра людей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Нестеренко-Германович - героїня Щастя на НародUA. "Я люблю свою роботу, бо мене робить щасливою те, що я бачу довіру в очах своїх пацієнтів і віру в те, що вони вилікуються, радію з ними, коли лікування дає позитивний ефект, підтримую їх у важкі хвилини, не даю їхньому духу зламатись або зневіритись", - каже вона.

27 років, проживає у місті Броди. Улюблене заняття – це вишивати. Цікавиться всім, що є навкруги.

Що таке щастя?

Щастя для мене в кожній хвилині, в кожній посмішці, в ласкавому промінчику сонця тощо. Стараюся бачити в усьому щось позитивне, не зациклюватися на неприємностях та невдачах.

Щастя – це мати роботу тобі до душі. Я люблю свою роботу, бо мене робить щасливою те, що я бачу довіру в очах своїх пацієнтів і віру в те, що вони вилікуються, радію з ними, коли лікування дає позитивний ефект, підтримую їх у важкі хвилини, не даю їхньому духу зламатись або зневіритись. Все, врешті-решт, має закінчуватися добре.

Але найбільше щастя для мене – це моя сім'я: мій коханий чоловік та синочок. Стараюсь не звертати уваги на якісь неприємні дрібниці, адже життя одне і тільки ми вирішуємо, як його прожити. Ми не знаємо, що очікує нас в майбутньому, скільки кому Бог дав прожити, тому треба бути щасливим тут і зараз та робити такими ж щасливими оточуючих людей. Все в наших руках, не забувайте про це.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему