Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Жовт 2014

Ольга Лавриченко і щастя: люди, які завжди поруч

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям з НародUA ділиться Ольга Лавриченко. Її пристрасть і щастя - це література й історія. Як розповідає Ольга, вона стала щасливою в один момент - на своє 20-річчя.

Ольга Лавриченко навчається у ЧНУ ім. Б.Хмельницького на факультеті історії і філософії. Третьокурсниця зізнається, що її пристрастю є література. Звісно ж, як історика, її приваблює минуле і все що з ним зв'язано, та понад усе дівчина любить свою країну.

Оля народилась в один день з Єсеніним і має деякі спільні з ним риси характеру: любить гарно повеселитися і не боїться висловлювати свою думку, якою б вона не була. У людях найбільше цінує щирість, відвертість і почуття справедливості. Нещодавно дівчина відсвяткувала своє день народження і охоче поділилася враженнями й емоціями.

- Зовсім недавно мені виповнилось 20 років. Якщо чесно, то до цього часу я не відчувала себе щасливою, хоч і нещасною не була.

Завжди дотримувалася думки, що щастя — це лише ностальгія за певним моментом задоволення, розтягнута ейфорія і не більше. У день свого двадцятиріччя, приблизно о 6-й годині ранку, я кардинально змінила свою думку. Саме тоді я написала свій вірш "Просто в один момент я стала щасливою". Бо й справді — в якусь мить я почала усміхатись і мене наповнила якась безпричинна радість.

Мене люблять ті, кого люблю я. Вони завжди поряд. Мабуть, це і є справжнє щастя.

Як казав Е. М. Ремарк, "про щастя можна говорити хвилин п'ять, не більше. Тут нічого не скажеш, крім того, що щасливий". Від себе лиш додам: нема чого говорити про щастя, його треба відчути!

 

Фото надане Ольгою Лавриченко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему