Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Жовт 2015

Ольга Кузь: «Щастя - це жити сьогоднішнім днем»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Кузь - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя - це коли в тебе здорова сім'я, є кохана людина, вірні друзі поруч", - говорить вона.

Ольга Кузь,  проживає у місті Львів. Загалом цікавиться спортом (тренажерний зал і волейбол). Також до вподоби їй вивчання іноземний мов, а найбільш англійської.  Любить читати цікаві книжки. Зокрема фантастику.

Що таке щастя?

- Щастя - це коли в тебе здорова сім'я, є кохана людина, вірні друзі поруч. Щастя ти собі сам будуєш, тому що в житті все залежить лише від тебе . Якщо ти хочеш чогось  -  воно в тебе буде.  А якщо не прикладати зусиль, то, на жаль, нічого й не вийде. Мабуть, мій погляд може ще змінитись, адже мені всього 15 років.

Щоб зловити щастя, треба вміти бігати. Треба вміти боротися та ніколи не опускати руки, якщо для Вас це справді важливо.

Я вважаю, що жити потрібно сьогоднішнім днем, не чекати, поки у тебе заберуть здоров'я чи близьких, або навіть саме життя. Живіть! Насолоджуйтеся кожним днем, не відкладай це на «коли-небудь потім, коли справи закінчуться ». Справи не закінчуються ніколи, а от життя за ними втрачається. Будуйте самі своє щастя та насолоджуйтесь життям!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему