Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Серп 2016

Ольга Кравчук: «Щастя – як метелик»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Кравчук – героїня Щастя на НародUA. "Щастя таки є! Воно тут і зараз, незважаючи ні на що!", – запевняє вона.

Ольга Кравчук народилась та мешкає в м. Сімферополь (Крим). За освітою філолог, за покликанням письменниця, працює фотографом та менеджером. Мати двох доньок.

Що таке щастя?

Тиша. Така захоплива та простора, що чути, як калатає в грудях серце. Моє серце. В голові йде відлуння власних думок, неквапливих та розлогих. Ще до кінця не прокинулася, а сонячне проміння вже несміливо зазирає в кімнату крізь штори. Ранок, наче хижа, але невимовно гарна тварина, крадеться в кімнату до стомленої жінки, підступає до мене. Пестить щоку та вмовляє опустити ноги й вставати.

Відкидаю з обличчя довге сплутане волосся, поруч мене ліжко порожнє, та я вже звикла. Людина до всього пристосовується, але час від часу це жахає. У коридорі чути кроки. Діти прокинулися. Вони обережно наближаються до кімнати, бояться розбудити. Я у передчутті опускаю очі приблизно на рівень зросту дівчаток. Малі зазирають, але раптово погляд доводиться піднести набагато вище, аби подивитись на заспані обличчя. Виросли. Так швидко, що й не встигла отямитись. Ще не галасують, дають оговтатись, лізуть до мене на ліжко та огортають собою моє тіло з двох боків. Цілую їхні голови, перебираючи пальцями волосся. Такі різні, але невимовно ніжні та чисті.

Згодом йдемо вулицею, я тримаю дівчат за руки, вони ще не пручаються, а дуже горді, що гуляють з мамою, яка нарешті відволіклася від роботи. Повз нас пролітає різнобарвний великий метелик. Аж раптом спиняє свій рух і сідає мені на руку. Діти бояться ворухнутись, аби його не налякати, здається, навіть не дихають. І от помах крилець, і він продовжує власний шлях. Доньки притискаються до мене: «Мамо, це диво!». І в середині стає дуже спокійно та мрійливо. Щастя таки є! Воно тут і зараз, незважаючи ні на що!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему