Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Трав 2017

Ольга Козіна-Люта: "Щастя — це щось таке, що ти не бачиш, але відчуваєш"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя — це дивна річ, яка складається і зі значного, і з дрібниць", — розповідає Ольга Козіна-Люта — героїня Щастя на НародUA.

Ольга Козіна-Люта, м.Полтава. Радіоведуча, письменниця.

12189017 749537095190561_8120648868386367065_n

Що таке щастя?

Щастя? На це запитання людям завжди важко відповісти. Адже скільки людей, стільки і понять про щастя. Це дивна річ, яка складається і зі значного, і з дрібниць: щастя буває, коли ти прокинувся після класного сну, коли комусь допоміг просто так, коли закоханий, і це велика таємниця; коли несподівано пощастило, коли ти вільний і можеш бути собою... Коли ти вже дорослий, але наче ще дитина, відчуваєш душевний підйом, не боїшся змін.

Також щастя, це коли є родина — не ідеальна, а саме нормальна. Така, що вчить тебе жити і дарує різні емоції. Гарна музика, подорож велосипедом на природу, стрибок у море з катера, зміна погоди, вдало написана тобою картина. Інколи і модне «ганчір’я», яке тобі личить. Також, коли ти залюбки працюєш і твою працю при цьому цінують. Коли ти стрункий, спортивний та вимогливий до себе. Коли чекають на тебе. Коли квітне бузок. Коли народилася дитина, і ти це щойно усвідомила чи усвідомив. Коли катаєшся на ковзанах. Словом, це не поїздка на Гоа, не придбання нового авто, не діаманти, а щось таке, що ти не бачиш, але відчуваєш. Коли ти усміхаєшся не тільки обличчям, а усім своїм єством!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему