Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Черв 2016

Ольга Котик: «Щастя - крихітне, тому його дуже багато»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Котик - героїня Щастя на Народ UA. "Людям необхідно навчитися відкривати серце, бачити серцем, тому що іноді наші  очі – сліпі у баченні дива навкруги", - говорить вона.

Ольга Котик, 22 роки, проживає у Львові. Обожнює малювати та фотографувати. Цим заняттям вона присвячує весь свій час.

Що таке щастя?

Щастя – це зовсім крихітне, отже його надзвичайно багато. Для художника це можливість малювати, для лікаря - бачити, як його пацієнт одужує, для батьків – радіти успіхам своїх діток. І все це - усі хороші вчинки, речі, які робимо з насправді щирим серцем - створюють своєрідний ланцюжок добра у житті кожного з нас. 

Думаю, якщо кожен запитає себе, що таке щастя, чи що для мене є цим щастям, ми не дамо відповідь. Адже, як ви вважаєте - можна словами передати те, що відчуває серце, коли, для прикладу, здійснюється мрія? Як на мене, ні, тому що щастя можна лише відчути.

Часто ми є обов'язковою складовою щастя інших, хоча у більшості випадків цього зовсім не помічаємо. Та й загалом, ми мало чого помічаємо в цьому житті. Людям необхідно навчитися відкривати серце, бачити серцем, тому що іноді наші  очі – сліпі у баченні дива навкруги.

Щасти Вам!)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему