Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лист 2018

Ольга Караванська: "Ви собі уявити не можете, яке то щастя – бути вільною людиною!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя мінливе, і не є якоюсь аксіомою", – розповідає Ольга Караванська – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Минулого року я зробила одну досить популярну річ – вийшла із зони комфорту

46507628 458127831381103 8568998816865320960 n

Українка, Ольга Караванська, 39 років, м. Тернопіль. Мама трьох чарівних дівчаток 13, 12 і 4,5 років, дружина. В минулому працівник місцевої телекомпанії, а зараз – заробітчанка.

Ще трішки – і я можу називатися жінкою бальзаківського віку. У мене є троє прекрасних донечок і чоловік. Моя сім'я – то найважливіше досягнення у житті, то рушійна сила усіх моїх успіхів. Я людина творча. Пишу вірші, шию одяг, роблю своїми руками прикраси, різні речі для інтер'єру. Маю хороші організаторські здібності і люблю організовувати різні заходи. Мрію про власний бренд одягу.

Минулого року я зробила одну досить популярну річ – вийшла із зони комфорту. Якими будуть для мене наслідки цього, побачимо. Але те, що я багато чого зрозуміла та усвідомила за цей рік, це точно. Після поверненню в зону комфорту хочу більше не розлучатися з рідними, бути корисною людям, творити і жити з задоволенням! І нехай допоможе мені в цьому Бог.

Що таке щастя?

123456789

Якби мене запитали, що таке щастя ще рік тому, я б казала, що – діти, сім'я, друзі, кохання, улюблена робота і ще багато чого, що робить наше життя повноцінним. Так, це та частина щастя, яка є фундаментом для життя, незмінна і надважлива! Я дякую Богу за те, що маю це все! Але за останній рік я зрозуміла, що щастя мінливе і не є якоюсь аксіомою. Воно має здатність набувати іншого змісту і значення залежно від наших внутрішніх змін, обставин та всього, що відбувається навколо. І навіть зараз, пишучи оці рядки, я не впевнена, що за якийсь час моє щастя не зміниться.

Щастя – це ті маленькі, іноді незначні речі, які наповнюють наше життя, надихають, яких ми не помічаємо лиш тому, що вони були завжди з нами. Для мене зараз щастя – це Свобода! І саме цю частину свого щастя я розміщу на рівні найдорожчого, на рівні фундаменту. Ми багато говоримо про те, що ми вільні. Але ми не вміємо цього цінувати. Ми не замислюємось над цим, поки не втратимо. Ви собі уявити не можете, яке то щастя – бути вільною людиною! Вільною в діях та словах, бути собою, говорити що думаєш, і говорити це рідною мовою, керувати своїм життям, не озираючись, що хтось вже стоїть насторожі, щоб вкотре міцніше зв'язати твої крила!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему