Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Вер 2017

Ольга Калініна: "Щастя – це індикатор психічного здоров'я людини"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Що, якщо особисте щастя нічого не варте без щастя твоїх близьких?" – розмірковує Ольга Калініна – героїня Щастя на НародUA.

15826492 1521237454570479_2896260491031653371_n

Ольга Калініна вже понад 5 років мешкає в Києві, але її мала батьківщина - це Суми. Полюбляє читати різножанрову літературу, у вільний час вишиває картини, слухає музику. За фахом - банкір, працює у страховій компанії. Останнім часом активно займається окремими та спільними з чоловіком літературними проектами, крім цього обидвоє разом беруть участь у поетичних фестивалях та вечорах.

Що таке щастя?

Щасливих людей видно відразу: "грають" очі, відчувається внутрішня сила, розкутість та невимушеність у діях. Вони навіть інакше рухаються. Їхня постава пряма, голова піднята вгору, а плечі розправлені... Що для них щастя? Що для мене щастя? Коли є їжа, дах над головою, робота, друзі-товариші, кохана людина, вільний час для своїх хобі та самореалізації? Чи, можливо, спокій, добробут та злагода у моїх батьків? А, можливо, це все єдине і нероздільне?

Що, якщо особисте щастя нічого не варте без щастя твоїх близьких? Доброта, вміння співчувати, кохати та підтримувати один одного роблять з людини людину. А щастя вимірює рівень її пристосування до життя та є індикатором психічного здоров'я. Чим більше у людини радостей в житті, то більше вона зробить добра для оточуючих її індивідів.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему