Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Вер 2015

Ольга Іщенко: «Щастя - це сім’я»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Іщенко - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя – це  коли перед сном тобі всміхається мама", - впевнена вона.

Ольга Іщенко, 22 роки, проживає у місті  Житомир. Обожнює читати хороші книги, слухати музику. Вона живе моментами та любить подорожувати!

Що таке щастя?

Щастя – це  коли перед сном тобі всміхається мама. Її усмішка – найцінніша у світі для мене. Її працьовиті руки, які мене обіймають, найрідніші. Вона – мій ангел. Вона все, що в мене є. Я стараюся якнайбільше часу проводити з нею, дарувати їй свою любов та турботу так, як вона безперестанку віддає свою любов та турботу ціле своє життя. Я роблю все можливе, щоб вона пишалася мною. Її похвала – безцінна.

Щастя – це сім’я. Жінка – берегиня домашнього вогнища та затишку. З цим я повністю погоджуюсь. В майбутньому я би хотіла створити міцну та щасливу сім’ю, мати люблячого , відповідального та сильного духом чоловіка, гарненьких діточок-квіточок, схожих на мене з чоловіком, які б приносили нам радість та щастя щодня. Без дітей будь-яка родина є неповноцінна. Діти – квіти нашої нації та країни. Вони наше майбутнє. Кожне покоління по-своєму неповторне та унікальне. Наша місія – це забезпечити їм щасливе майбутнє.

Бережіть ближніх та свою родину! Цінуйте кожну мить, любіть одне одного та даруйте щастя всім навкруги!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему