Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2016

Ольга Георгіу: «Щастя – це трудитися для близьких»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Георгіу - героїня Щастя на НародUA. "Я не помічала, не розуміла, що щастя в мене – тут, під носом. Я стала більше придивлятися та аналізувати ситуації та речі, яких я бачу, і знаєте що? Мені відкрилися очі на багато речей", - розповідає вона.

Ольга Георгіу, 22 роки, проживає у місті Рені Одеської області. Вона любить танці, книги, фільми, музику та прогулянки на свіжому повітрі.

Що таке щастя?

Щастя – це бачити батьків здоровими та радісними. Щастя невловиме, швидкоплинне і щире. Усе, що ми робимо в цьому житті, ми робимо для когось. Ми повинні трудитися для тих, хто нам дорогий. Ось в чому сенс. Тільки так ми станемо щасливими.

Ніколи ні про що не шкодуйте: іноді неприємності трапляються на благо, а мрії не виконуються на краще. Все, що стається з нами, завжди на краще. Потрібно вірити серцем!

Одного разу зранку, увійшовши на кухню, я побачила батьків. Вони снідали і  були щасливі - це було видно по очах. Ось це таке щастя, подумала я тоді. Ніби це звична ранкова процедура, сніданок, але щось було не так. Вони тепло розмовляли, мама приготувала смачні млинці, тато допомагав їй.. Це було так щиро. І тут я зрозуміла: це я не помічала цього всього весь цей час. Я не помічала, не розуміла, що щастя в мене – тут, під носом. З того моменту я стала більше придивлятися та аналізувати ситуації та речі, яких я бачу, і знаєте що? Мені відкрилися очі на багато речей.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему