Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лист 2014

Ольга Фурман: «Щастя - у подорожах, у нових відкриттях»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Інколи один день подорожі дає людині більше ніж роки звичайного життя, допомагає пізнати себе та побачити світ під іншим кутом», - з ностальгічною посмішкою зізнається уродженка Канева Ольга Фурман. Цього разу саме вона поділилася із НародUA та усім світом цим світлим почуттям. Для Олі щастя концентрується у далеких мандрівках, нових звершеннях та, звісно, міцному здоров'ї.

Олі Фурман – 18 років, вона навчається у ЧНУ на спеціальності "німецька мова та література". Дівчина захоплюється плетінням фенічок, науково-фантастичними стрічками та вивченням англійської мови. Також дівчина зізнається, що особливе відчуття окриленості й піднесеності їй дарують сходки (зустрічі прихильників того чи іншого багатосерійного фільму, музичного виконавця, книги тощо). Оля навіть погодилася поділитися фотографіями з останньої з них, що проходила у Києві і була присвячена легендарному серіалу «Доктор Хто».

 

ewfeeffgrg

 

- Особисто мені досить важко описати, що таке щастя. Це дуже абстрактне поняття і для кожного воно своє. На мою думку, щастя - у подорожах, у нових відкриттях, у нових емоціях та відчуттях. Інколи один день подорожі дає людині більше ніж роки звичайного життя, допомагає пізнати себе та побачити світ під іншим кутом.

Подорожі - неймовірна нагода відновити емоційне самопочуття, знайти натхнення та наснагу для нових звершень та перемог. А, якщо чесно, то я вважаю, що гроші не менш важливі, бо без них навряд чи кудись поїдеш.

Ще важливіше - здоров'я, без нього усі гроші та сили йдуть на ліки.

Моє головне щастя – це зустрічі з такими самими прихильниками серіалів, як і я. Для мене це не просто радість, а свій маленький світ, про який я нікому не хочу нічого писати і нікого з реального життя не кликати. Така я вже дивна.

 

Фото надані Ольгою Фурман

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему