Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лют 2016

Ольга Дика: «Щастя без дій не буває»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Дика - героїня Щастя на НародUA. "Я вважаю, що частково щастя – це саме та потреба, якої не вистарчає людині", - переконана вона.

Ольга Дика, 25років, проживає у Львові. Обожнює подорожувати та все, що з цим пов’язано. Цікавиться вивченням іноземних мов.

Що таке щастя?

Перш за все, слід сказати, що  поняття щастя – глибоке і для кожного різне. Скільки людей – стільки і різних бачень «щастя». Для когось – це сім'я, для когось - це дах над головою і смачна їжа на вечерю. Також, є люди для яких щастя - це новий айфон, 25-та губна помада нового відтінку або нова брендова суконка.

Я вважаю, що частково щастя – це саме та потреба, якої не вистарчає людині. Звичайно, це  залежить від виховання та способу життя кожного з нас.

Для мене щастя – це коли тебе розуміють і сприймають таким, який ти є. Щастя – це здорові діти та близькі тобі люди, посмішка близьких, підтримка, звичайно, мирне небо над головою – бо завжди слід пам'ятати, що комусь буває гірше ніж тобі. Моє щастя – це народження здорових діточок. Вони ж майбутнє нашої нації!

І знаєте що? Дії не завжди приносять щастя, але без дій щастя не буває. Ось чому кожен з нас має діяти, слухаючи своє серце і досягати щастя самостійно.


Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему