Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Черв 2019

Ольга Хоцька: "Щастя – це моменти, від яких багато сонячних зайчиків засвітяться у твоєму серці"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Десятки метеликів кружляли біля квітучих лип і час від часу сідали на стіни мого будинку та балкон, щоб трохи перепочити. Тут, в центрі міста, де гудуть машини та тролейбуси, з’явилася така краса», – розповідає Ольга Хоцька – героїня Щастя на НародUA.

62203273 345526629492531 598917379652583424 n

Замислилася над тим, що написати про себе. Так, я люблю мріяти і можливо забагато думаю. Я мрію стати відомою письменницею і подорожувати по всьому світу. В реальності я в першу чергу – мама, працюю бухгалтером, зрідка маю нагоду трохи подорожувати і пишу невеличкі оповідання та казки.

Що таке щастя?

Щастя – це моменти, від яких багато сонячних зайчиків засвітяться в твоєму серці.

Метелики

wallpaper.preview0

За моїм вікном почалось дивне мерехтіння. Боковим зором я помітила жовті листочки, що кружляли та гралися в хто-кого дожене. «Але ж не осінь зараз. Червень місяць на дворі», – промайнуло в моїй голові. Я вже повернулась до вікна і не повірила власним очам, бо там кружляло багато метеликів. Кинувши домашні справи, я хутко побігла на балкон, щоб побачити це диво ближче. Виявилося, що цих чудових створінь було набагато більше, ніж я могла уявити. Десятки метеликів кружляли біля квітучих лип і час від часу сідали на стіни мого будинку та балкон, щоб трохи перепочити. Я завмерла і в мене перехопило подих від відчуття, що я потрапила до ельфійського лісу. Тут, у центрі міста, де гудуть машини та тролейбуси, з’явилася така краса. Вони сідали мені на руки та голову. Колись я була на виставці метеликів, але там такого захвату не відчула, як зараз. Бо цього разу їх було дійсно багато, вони були вільні, швидкі та схожі на сонячних зайчиків, які то з’являються у мене на руці, то зникають між квітами.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему