Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Вер 2016

Ольга Бродюк: «Щастя – це засинати з мрією і вставати з метою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Бродюк - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мати улюблену справу, займатись тим, чим подобається, дарувати радість та приносити користь людям", - переконана вона.

Ольга Бродюк, 23 роки, проживає у м. Славута. Її хобі – це вишивка. Крім того, вона просто не уявляю своє життя без музики.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це коли мої рідні та близькі здорові і в них все гаразд, коли є кохана людина поруч, яка дарує ніжність, тепло за турботу.

Щастя – це мати улюблену справу, займатись тим, чим подобається, дарувати радість та приносити користь людям, роблячи цю справу, бути задоволеним результатом, засинати з мрією та вставати з метою. Ти ніби біжиш на роботу, вона тебе не обтяжує, ти не помічаєш, як проходить час, тому що з голови до ніг ти занурений в неї.

Крім того, кажуть, що коли людина розказує, що, на її погляд, є щастям – те їй у житті і бракує. Мабуть, з цим я погоджуюсь. Але, все ж таки, тільки ми можемо все змінити на краще чи на гірше. Вибір за нами. Ми здатні кинути виклик долі, змінити будь-що, тільки, якщо це справді нам необхідно.

Щастя є чимось світлим та безмежним. Його можна створити. Так, люди, все в наших руках!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему