Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Трав 2016

Ольга Бреславська: «Щастя – це любити, дякувати і вірити»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Бреславська – героїня Щастя на НародUA. "Щоб бути щасливим, варто бути собою… Бути вільним. Бути сильним настільки, щоб навчитися любити і віддавати любов", – запевняє вона.

Ольга Бреславська, 30 років, м.Івано-Франківськ. Захоплюється книгами — читає їх і трохи створює, бо є що сказати. Любить мандрувати задля вражень і досвіду. Інтроверт, реалістка,  любить смачно поїсти.

Що таке щастя?

Мандри, книги і любов….

Слова, почуття від Тебе для когось…

Щастя — вміння жити у гармонії зі світом і собою, і бути при цьому вдячним за кожну мить, що завтра стане спогадом. Це вміння жити сьогодні. Це почуття, котре можна набути і вже не позбутися. Така собі корисна звичка — усміхатися, молитися, радіти дрібницям і просто любити цей світ, якому ти взагалі байдужий.

Були моменти в моїм житті, коли дні ставали одним тривожним і мовчазним кадром, сповненим страху і безнадії. А потім страх і безнадія стали звичкою. І тіло протестувало, бо емоціям  тісно десь там, у серці, а на плач давно стояло табу.  …Мама померла в мене на руках. Вона усміхалась. І я крізь сльози усміхалась, бо вона отримала волю від болю. А я згодом зрозуміла, що ця її посмішка була замість тисячі невимовлених слів про щастя.  Тільки перед неминучим можна однозначно сказати чи був ти щасливим…

А щоб бути щасливим, варто бути собою… Бути вільним. Бути сильним настільки, щоб навчитися любити і віддавати любов.

Бо завтра знову прийде ранок — сонячний чи дощовий, але він буде однаковим для всіх. А яким стане твій день, залежить тільки від тих почуттів, якими ти керуєшся, виходячи з дому.

Любити… дякувати… вірити… і все буде добре!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему