Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Квіт 2018

Ольга Брагіна: "Щастя – знати, що все можливо"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя десь поруч і необхідно просто придивитися. Іноді це вимагає зусиль, а іноді – це просто подарунок, який дається просто так, тому що ти тут і радієш цьому дню", – розповідає Ольга Брагіна – героїня Щастя на НародUA.

Натхнення – це повнота сприйняття

Народилась і живу у Києві. У дитинстві роздивлялася скляні фігурки в буфеті і мріяла стати балериною, потім полюбила кіно і мріяла стати режисеркою, можна сказати – це справдилося, коли зайнялася літературою. Пишу вірші та прозу, перекладаю з англійської, готую до друку третю поетичну збірку, натхнення – це повнота сприйняття.

Люблю сучасне мистецтво, арт-хаус, подорожі, обмін думками, пошук та вивчення, нестандартні шляхи та яскраві кольори, затишні українські міста, маленькі кав’ярні та книжки з непередбачуваним сюжетом. У літературі зараз найбільше цікавить нон-фікшн, з нещодавно прочитаного сподобалася книжка Олексія Юрчака «Це було назавжди, поки не закінчилося: Останнє радянське покоління», в кінематографі зараз приваблює чорно-біле ретро зі стильними зірками минулого і фільми Паоло Сорентіно. Мрію побувати в Італії і Празі.

Що таке щастя?

29750316 1846215922089420 1419009844 n

Щастя – це усвідомлення кожної миті у всій її повноті, змога сприймати досягнення і тимчасові невдачі як елементи одного великого пазлу життя, в якому може бути все, і все важливо. Це не наслідування чужих взірців і уявлень про щастя, а критичне мислення і створення власних трендів.

Щастя десь поруч

Впевнена, що щастя залежить від людини, а не від зовнішніх чинників, поганої погоди або ставлення оточуючих, намагаюся сприймати світ позитивно і вірити у краще попри складнощі нашого буття, вважаю, що щастя не матеріальне, це досить суб’єктивне поняття, яке важко сформулювати і ще важче побачити, звичайно, людина не може бути щасливою завжди, тому що існування світла також передбачає темінь, і щастя людини – це саме здатність побачити можливість прогресу і саморозвитку у тому, що сприймається як невдача. Не завжди легко запевнити себе: «Я щаслива саме тут і зараз, у всій повноті нашого складного світу, в якому ще так багато цікавого», але це саме те, чого хочеться прагнути, щастя десь поруч і необхідно просто придивитися, іноді це вимагає зусиль, а іноді – це просто подарунок, який дається просто так, тому що ти тут і радієш цьому дню.

29750335 1846215605422785 1076412716 n

Щастя – у простих речах, які так складно побачити у стрімкій мінливості сьогодення, квиток на поїзд у місто, в якому ти ще ніколи не був, і радість впізнавання, коли знайшов щось справді своє, нова книга і листівка з ведмедиком, закладка з побажанням, ще стільки мов, які можна вивчити, стільки міст, в яких можна побувати. Ледь відчутна обіцянка весни у морозному повітрі, обіцянка моря і примхливі лабіринти мушель, вулиці незнайомого міста, якими можна блукати просто так, навмання шукати зміст за символами на мапі та намагатися розтлумачити для себе візерунок перехресть. Сон, який хочеться запам’ятати, промінь сонця на стіні, улюблений серіал, який хочеться передивлятись знову і знову. Прозорі сутінки літнього вечора і кришталь крижинок на теплій долоні, слова, які можна не промовляти вголос, тому що все зрозуміло без слів.

Щастя – ніколи не зупинятися на досягнутому і знати, що все можливо.

***

крихкі літери долонь дріб'язок ліхтарів мерехтіння хто їх вмикає вдень
коли ти спиш розмірковуючи про щастя
зрівняти рахунок звести до нуля промовляти ніщо дві сторони світла наче темряви не існує
крихкі літери підсвідомості розкажи як пройшов твій день 
знову нічого не відбулось розум креслить квіти
складні суцвіття будинків теплі ріки землі
довести до кипіння не змішувати весняні корки мостів куди стільки змісту термін придатності стерти
слова ні про що пам'ятати наче вчора
ліхтарі теж мерехтіли уламки променів на склі
наче вчора було і повітря не тисне як кров і життя не цінує засмагу
крихкі літери долонь навчитись читати між

Ольга Брагіна

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему