Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Черв 2015

Ольга Блажко: «Щастя - це вибір людини»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ольга Блажко - нова героїня Щастя на порталі НародUA. "Щастя подібне до метелика. Чим більше ловиш його, тим більше вислизає", - говорить вона.

Ольга Блажко, 17 років, живе у місті Жмеринка Вінницької області. Вона обожнює читати цікаві книги, займається вивченням іноземних мов, а також любить подорожувати.

Що таке щастя?

Я гадаю, що щастя подібне до метелика. Чим більше ловиш його, тим більше вислизає. Але якщо перенести свою увагу на інші речі, воно прийде і тихо сяде вам на плечі.

До людей рано чи пізно завжди приходить щастя. Потрібно тільки у це вірити. У житті кожна хвилина таїть у собі диво.

Мистецтво бути щасливим полягає у здатності знаходити щастя в простих речах. Такі речі можуть бути самими різноманітнішими: літній дощ, улюблений мамин пиріг, промені або захід сонця, маленький подаруночок, міцне здоров’я, щира усмішка, теплі обійми, підтримка близьких та ін. У дрібних речах – найбільше щастя.

Щасливими не народжуються. Людина сама вирішує бути їй щасливою чи ні. Усе життя ми боремося за своє щастя, виборюємо його. Наша доля - в наших руках.

Життя таке коротке, а ми, все ж таки, повільні. Кожна мить нашого життя може бути останньою. Ми маємо встигнути бути щасливими!

«І жити спішити треба, кохати спішити треба – гляди ж не проспи!» (В. Симоненко)

 

Фото надане Ольгою Блажко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему