Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лют 2015

Олеся Руденко і щастя: можливість самовдосконалюватися

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Цього разу щастям з НародUA ділиться Олеся Руденко. Вона - спортсменка, котра чудово малює і багато читає.

Олесі - 18 років, і мешкає вона у дивовижному місті Переяславі-Хмельницькому. Дівчина добре малює, останнім часом багато читає, особливо книги українською мовою. Мріє зібрати велику бібліотеку вдома, щоб друзі та знайомі могли вільно брати та читати книги на свій смак. Дівчина мріє досконало володіти рідною мовою та долучає до цього своїх близьких. Також Олеся має незвичне для дівчини захоплення - кікбоксинг. 3 дні на тиждень вона проводить у залі за тренуваннями. «Для мене це найкращий відрізок дня», - запевняє спортсменка.

 

- Для мене щастя полягає в можливості самовдосконалюватись. Коли я порівнюю себе два роки тому і тепер, я бачу помітні результати і не хочу на цьому зупинятися. Я відчуваю себе щасливою після вранішньої пробіжки чи вечірнього тренування.

Та не тільки фізичне вдосконалення, а й духовне дарує мені щастя. Як тільки випадає можливість вивчити щось нове - я нею користуюсь, ціную поради та критику людей, які досягли більше в цьому житті.

Щасливою мене робить моє близьке оточення, усмішка мами, яка заряджає позитивом на весь день, міцні обійми коханої людини, з яких не хочеться вириватись, або просто теплі слова.

Щастя приносять маленькі дрібнички. Наприклад, майстерно приготована кава чи запашний чай, невеличкі подарунки чи сюрпризи. Нещодавно мені просто подарували ту книгу, яку я давно шукала і для мене це було несподіванкою. Ось такі люди дарують щастя.

А ще мені подобається зустрічатися та спілкуватися з новими людьми. В нашому містечку існує щось типу буккросингу, він на стадії розвитку, але я вже встигла зустрітись та познайомитись з десятком цікавих людей. Коли людина радіє твоїй книзі - це робить тебе щасливим.

А взагалі я щаслива тому, що маю можливість жити і залишити свій слід на цій землі!

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему