Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лип 2015

Олеся Ляпандра: «Щастя - це мати мрію»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олеся Ляпандра - героїня Щастя на порталі Народ UA. "Щастя – знати, чого ти хочеш і знайти вірний шлях, як цього досягти", - говорить вона.

Олеся Ляпандра живе в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Вона любить займатися творчістю, тому що творчість присутня у всьому. Також Олеся вивчає психологію.

Що таке щастя?

Особисто для мене щастя – це знайти свій життєвий шлях та знати ким хочеш бути в подальшому житті. Дуже важливо для кожного з нас зайти своє місце в цьому світі та заповнити певну нішу суспільства своїм талантом. Важливо також приносити якусь користь.

Щастя – знати, чого ти хочеш і знайти вірний шлях, як цього досягти. Нам потрібна чітка мета для того, щоб ми її добивалися і разом з цим самовдосконалювалися та росли щоденно.


Щастя – це, незважаючи на труднощі, здійснювати свої найзаповітніші мрії. Як прекрасно, коли в людини є мрія. Людина має заради чого жити. З мрією в серці надія ніколи не помре. Вона окриляє та заставляє боротися. Це можливості, які сам собі даєш.

Щастя – вміння бачити радість в дрібницях, займатись улюбленою справою все своє життя та бачити щирі усмішки рідних людей.

Щасливими не народжуються. Щасливими в цьому житті стають!.

 

Фото надане Олесею Ляпандрою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему