Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Серп 2015

Олена Водошняк: «Щастя - це різні життєві дрібниці»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Водошняк - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя – це коли у мене виходить робити щось нове", - каже вона.

Олена Водошняк – позитивна дівчина, яка старається не розчаровуватися, коли навколо неї вирує багато проблем та невирішених питань. Олена навчалася в університеті ім. Тараса Шевченка, де вивчала китайську мову та літературу. Її добряче потрусили різні життєві ситуації, але, не дивлячись на це, Олена залишається позитивною і доброю людиною.

-        Для мене щастя – це різні життєві дрібниці, на які мало хто звертає увагу, але без яких жоден не може уявити своє життя. У кожного вони різні. Для мене щастя – це коли вихідний день, ти встаєш пізно і чуєш запах маминої картошки, яка так смачно пахне поки жариться на сковорідці на кухні. Для мене щастя, це коли моя єдина кохана людина за все життя говорить,  що я найкраща, і що він буде любити мене якою б я не була.

Щастя – це коли я сиджу і п’ю каву з найкращою подругою на балконі. Такий спокій вирує всередині під час цього.

Щастя – це коли у мене виходить робити щось нове. Я відчуваю нові емоції, я відчиняю нові двері у своєму будинку життя! Хто його знає, що ховається за ними? І це цікаво!

Щастя – це бути зі своїми друзями. Гуляти з ними всю ніч і ні про що не думати, окрім своєї власної молодості і свободи почуттів, рухів, відкритості до всього нового в цьому світі!

Щастя – це бути самим собою і бути з близькими людьми, цінуючи час, проведений з ними і все, що відбувається навколо. Щастя – це не засмучуватися через дрібниці, а знати, що «ніч пройде, настане ранок ясний». Знати, що щастя нас з тобою чекає. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему