Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Трав 2014

Олена Тищенко і щастя: «Моя Україна - вільна та незалежна»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

У рубриці ЩАСТЯ - Олена Тищенко. Вона знайшла себе у дизайні та HAND MADE. Вона ділиться з НародUA своїми роздумами про щастя, дуже любить свою країну і стверджує, що щастя – це гармонія і в маленькій сім'ї, і у всьому суспільстві.

Олена Тищенко, 21 рік. Захоплюється дизайном та HAND MADE.

– Все, чого я хочу на даному етапі свого життя, це лише того, щоб всі мої рідні та близькі мені люди залишалися здоровими та щасливими. Щоб мій народ процвітав та був вільним, щоб його визнавали та поважали інші народи. Щоб моя Україна була вільною та незалежною.

Мене робить щасливою відчуття єднання в сім'ї та в суспільстві. Але не вистачає стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Я хочу народжувати діток і виховувати їх в безпечній та самодостатній країні. Я хочу, щоб мої діти мали щасливе майбутнє і жили хоча б на трішечки краще, ніж їхні батьки. Це все, чого я хочу. Я щаслива зараз і хочу бути щасливою завтра.

«Щастя особистості поза суспільством неможливе, як неможливе життя рослини, висмикнутої з ґрунту й кинутої в неродючий пісок» – так говорив О. Толстой. Це – правда. Усе, що має хоча б найменше відношення до нашого життя, повинно нас турбувати, а особливо, – наша країна. І щоб стати щасливішим у своїй сім'ї, думаю, потрібно докласти зусиль і звернути увагу на все, що і хто нас оточує. Це і є наше життя, наше суспільство, наша країна і – наше щастя! Для цього, найперше, необхідно почати нести відповідальність за свої вчинки перед собою, перед Богом і перед іншими. Це буде величезний крок вперед для українця і для УКРАЇНИ!

 

 

Матеріали з рецептами щастя і випробуваними шляхами, які насправді допомагають стати щасливим-щасливішим, читайте у рубриці "Як стати щасливими", а також в рубриці "Моє розуміння щастя" експерта з питань самовдосконалення і щастя Світлошукача. Крім того, про щастя конкретних людей, ваших знайомих, друзів чи не дуже знайомих, їх маленькі секрети досягнення щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ.

Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Адже щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com.

 

 

Фото надане Оленою Тищенко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему