Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Січ 2017

Олена Раєвська: «Щастя – це коли цвіте кактус і приходить листоноша»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Щастя – бачити, що листоноша несе пакуночок, адресований саме тобі», – вважає наша сьогоднішня героїня Щастя Олена Раєвська.

Олена дуже активна і обожнює кататися на велосипеді. Черкащанка захоплюється фотографією і вишиванням. Крім того, особлива її пристрасть – дивитися на рідне місто з десятиметрової висоти. «Іноді виходжу на дах якоїсь багатоповерхівки і відчуваю, що щаслива», – розповідає вона. Дівчина не любить вирощувати квіти в горщиках, проте насадила вже більше десятка кактусів, які по черзі цвітуть і радують свою хазяйку.

– Щастя – це коли кактус, який росте в тебе вже більше п’яти років починає цвісти. В цей момент відчуваєш, що ті роки догляду за ним принесли свій результат, хоч і не так швидко, як того хотілося, та це дійсно щастя.

Щастя – це коли друзі дарують тобі кактуси, а не троянди, бо знають, що ці зелені голочки ти любиш більше за квіти. Щастя – це листоноша, який часто приходить до тебе додому і кожного разу з чимось новим. Вчора отримала велику бандероль, а ще тиждень тому – мініатюрного листа у вишуканому конверті.

Щастя – це коли маєш друга по листуванню, якому можеш розповісти набагато більше, ніж тим, хто поруч. Щастя – це коли маєш особливу людину, дихання якої відчуваєш навіть через слова на папері.

Щастя – це коли бабуся вчить тебе вишивати і вже через два роки ти приносиш їй рушник, якого вишила сама. Щастя – це Коли у твоєму місті з’являється більше велосипедистів і ти не відчуваєш себе самотньою на цьому виді транспорту. Щастя – це коли все прокидається у своїй квартирі, бо ти щаслива.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему