Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Жовт 2016

Олена Пилипович: «Щастя – коли допомагаю іншим»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Пилипович - героїня Щастя на НародUA. "Коли я допомагаю іншим, стараюсь їх вилікувати, дати їм надію на одужання, коли це в мене виходить і я бачу позитивний результат – це справжнє щастя для лікаря", - говорить вона.

23 роки, проживає у місті Львів. Наразі вона лікар-інтерн. Любить читати хороші книжки, цікавиться, відповідно, медициною.

Що таке щастя?

Особисто для мене щастя – це здоров’я. Здоров’я і моє і моїх близьких. Це є найбезцінніший скарб, дарований Богом. Я медик, тому абсолютно впевнена, що більшість інших проблем можна вирішити і нічого не може забрати відчуття щастя так, як хвороба.

Так, всі люди скаржаться на те, що в них проблеми зі здоров’ям, але вони забувають, що це здоров’я їм вистачає на все життя.

Коли я допомагаю іншим, стараюсь їх вилікувати, дати їм надію на одужання, коли це в мене виходить і я бачу позитивний результат, – це справжнє щастя для лікаря. Бачити, що твої старання не є марними та людина знову стає на ноги та усміхається – це справжній успіх.

Також щастя для мене – це можливість займатися улюбленою справою. Робота займає велику частину життя і коли ти зранку з нетерпінням йдеш на цю саму роботу, бо знаєш, що ти потрібний там і що ти на своєму місці, то це робить тебе неймовірно щасливим.

Ось такі складові мого щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему