Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Квіт 2016

Олена Поліщук: «Щастя - це просто любити»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Поліщук - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це любов. Просто любити, не чекаючи нічого взамін, дарувати свою любов іншим людям, наповнювати їх радістю та щастям", - говорить вона.

Олена Поліщук, 29 років, живе у Львові. Улюблене заняття – це ходити у спортзал. Дуже любить  подорожувати, спілкуватися з новими людьми.

Що таке щастя?

Найбільше щастя для мене було народження дочки в червні минулого року, незважаючи на складність пологів. Слава Богу - все обійшлося. Ось лежить дитина у тебе на животі - це він, справжній момент неземного щастя, та ще й чоловік поруч знаходився. Відразу на душі стало тихо, спокійно і так радісно, що просто передати це словами складно, можна це лише відчути.

Щастя – це любов. Просто любити, не чекаючи нічого взамін, дарувати свою любов іншим людям, наповнювати їх радістю та щастям.

Проводьте свій час з тими, хто любить Вас безумовно. Не витрачайте його на тих, хто любить Вас, коли у нього вигідні умови. Придивіться до ближніх людей, можливо, для них Ви є цілим Всесвітом, а ви цього не помічаєте. Не ображайте коханих, йдіть на компроміси задля збереження теплих стосунків, будьте разом пропри всі негаразди та шторми життя.

Любіть одне одного та будьте щасливі!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему