Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Жовт 2015

Олена Ніколаєва: «Щастя - це саме життя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Ніколаєва - героїня Щастя на Народ UA. "Якщо ти живеш - ти вже щасливий", - каже вона.

Олена Ніколаєва, 26 років, проживає у  Львові. Олена  любить творчість у всіх її проявах. Найбільше обожнює східні танці, малювання, валяння з шерсті, декупаж, квілінг та ін. В майбутньому  хоче займатися пошиттям гарного жіночого одягу, щоб дівчата перестали носити ті страшні штани.. Крім того, вона цікавиться  вегетеріанством, а в ідеалі сироїдством.

Що таке щастя?

- Щастя - це саме життя. Якщо ти живеш - ти вже щасливий. Ти кожного дня маєш дякувати Богові за те, що він тобі дав життя. Це найбільший та найцінніший твій скарб.

В любові ми знаходимо щастя. Коли людина відчуває та дарує  любов, вона здатна на неможливе.

 В наш час взаємність – це рідкість. Це неймовірне щастя любити  взаємно. Справді щиро та взаємно. Так само і любов матері до дитини. Бути початком нового життя - це найбільший Божий дар і найбільше щастя для жінки. Адже діти – це наші квіти та майбутнє нашої країни.

Щодо історії, то одного разу я  закохалась  без пам’яті. Це почуття було взаємне.  Мені всі говорили, що я виглядаю дуже щасливою, що такою  мене ще ніколи не бачили. Уявіть собі, наскільки кардинально любов змінює ззовні та зсередини людей? Це вражає. 

На той період я у всьому бачила добро і красу, але, на жаль, зараз ми не разом..  Життя довге і кучеряве. Та чомусь я відчуваю, що від долі не втечеш.. Саме те почуття, коли голова йде обертом від кохання - напевне найбільше щастя у моєму житті.

Хочу всім побажати вічного щастя в коханні та добра! Будьте щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему