Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Трав 2017

Олена Нечкалюк: "Щастя починається з дрібниць"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя — це бути вільним у своїх думках, почуттях і діях, а значить бути щасливим в усьому, що з вами відбувається", — розповідає Олена Нечкалюк — героїня Щастя на НародUA.

Олена Нечкалюк, 23 роки. Заміжня. Проживає в місті Тернопіль. Працює музичним керівником у дошкільному закладі, займається східними танцями, любить писати вірші і фотографувати. Мріє видати збірку власних віршів, здійснити кругосвітню подорож і завести собаку.

gIsan6tom-Q

Що таке щастя?

Щастя для мене — це прокинутися зранку; поцілувати чоловіка; збиратися на роботу і знати, що тебе там чекають твої маленькі вихованці, які обов'язково здивують сьогодні чимось новим; вийти на вулицю і по дорозі на роботу порадіти сонечку, дощику, пташечці і всьому навколо; бути гордою, що твоя праця не є даремною; бути спокійною, що все добре з твоїми батьками; бути веселою з друзями і близькими, відчувати їхню підтримку; знати, що тебе вдома чекають; відкривати душу до нових звершень, подорожей, знань; бути вільною у своїх думках, почуттях і діях, а значить бути щасливою в усьому, що з вами відбувається.

Щастя починається з дрібниць, не терпить образ, злості, насильства. Воно плекає вільні душі. Варто навчитись просто любити, просто прощати, просто бути людиною і не чекати нічого взамін. Тому що, чекаючи в моря погоди можна назавжди забути про спокій і щастя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему