Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2015

Олена Наїдко: «Щастя - це те, що запалює душу людини»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Наїдко - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя приходить саме в той момент, коли людина його потребує, і коли вона щиро хоче його відчути", - говорить вона.

Олена Наїдко, 20 років, проживає у місті Львів. Художниця, навчається у Львові.  Любить мистецтво.

Що таке щастя?

Щастя - це те, що запалює душу людини у середині, немов зірку, і робить її осяяною. Воно приходить завжди неочікувано: чи то від маленького спонтанного моменту, чи від визначної події, на яку довго чекав, чи від людей, чи від тварин, та навіть маленький промінь сонця в похмуру погоду, може розпалити це прекрасне відчуття.

Щастя приходить саме в той момент, коли людина його потребує, і коли вона щиро хоче його відчути. Це чудо, яке перетворює момент реальності у щось казкове та дивовижне, неймовірне та прекрасне.

Для мене це найсвітліше та найпотужніше відчуття, яке відриває очі, адже коли людина щаслива вона починає цінувати те, що вона має і ловити від цього насолоду. Це відчуття дарує надію. Коли людина щаслива, вона чітко знає, що все вийде. Вона бачить цих мільйон варіантів, які їй необхідні для вирішення певних життєвих задач. Це відчуття, яке стирає увесь негатив, сумніви, що заважають жити, і просто виносить людину у стан екстазу.

Мій момент щастя залив усе магією на цих вихідних. Нарешті я зустріла дуже дорогу людину, яку так давно чекала. Ми давно не бачились. Саме в жахливу погоду зустрілись, але це було так дивовижно, що слів не підібрати і не описати. Навіть згадуючи цю зустріч, стаю безмежно щасливою, що нарешті це таки сталося. Бачите, як же ж мало потрібно людині для щастя..)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему