Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Трав 2016

Олена Московчук: «Щастя – це те, чого люди не завжди помічають»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Московчук – героїня Щастя на НародUA. "Мій батько за кордоном вже дуже багато років, і у зв'язку з його роботою ми бачимося не так часто, як би хотілося, але коли йому, все ж, вдається приїхати, то я відчуваю себе маленькою дівчинкою, яка світиться від радості просто через те, що він поруч зі мною, хоча я вже давно і не маленька", – розповідає вона.

Олена Московчук, смт Кельменці. Навчається в ЧНУ на кафедрі журналістики. Захоплюється фото та музикою.

Що таке щастя?

Щастя... це, напевно, те, чого люди не завжди помічають, розцінюючи щастя в якихось гігантських розмірах. На мою думку, щоб бути щасливим достатньо дрібниці.

Що робить мене щасливою? Та, напевно, будь-яка дрібничка, починаючи з обіймів коханого і закінчуючи почутою десь улюбленою піснею.

Хіба вас не робить щасливим можливість бачити посмішку мами чи будь-якої іншої близької вам людини? Або та банальна зустріч з людиною, яку ти не бачиш роками? Мій батько за кордоном вже дуже багато років, і у зв'язку з його роботою ми бачимося не так часто, як би хотілося, але коли йому, все ж, вдається приїхати, то я відчуваю себе маленькою дівчинкою, яка світиться від радості просто через те, що він поруч зі мною, хоча я вже давно і не маленька.

Тому, люди, будьте хоча б щасливі через те, що ваші рідні живі і здорові, що вони просто біля вас. І хай життя приносить вам тільки позитивні емоції!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему