Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2015

Олена Кулява: «Щастя - це бути коханою і кохати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Кулява - героїня Щастя на Народ UA. "Я рідко над цим задумувалася, але тепер я виокремила для себе певні критерії щастя", - говорить вона.

Олена Кулява, проживає у місті Львів. Олена цікавиться  фотографіями. Обожнює подорожі, гарно проводити час з друзями або в родинному колі.

Що таке щастя?

Хороше питання. Я рідко над цим задумувалася, але тепер я виокремила для себе певні критерії щастя.

Щастя - це бути коханою і кохати. Взаємність в наш час настільки рідкісна штука, що коли ми з нею стикаємося, відчуваємо незручність, або ж чекаємо розвиток сценарію за стандартним «поганим» планом.

В наших серцях ми ховаємо стільки всього. Стільки всього вмирає в нас, не народившись ззовні, не проявившись. Відкривайте свої серця. Не бійтеся показувати свої істинні почуття. Насправді, життя простe, але ми наполегливо його ускладнюємо.

Не бійтеся дарувати зігріваючих слів і робити добрі справи. Чим більше у вогонь ви покладете дров, тим більше повернеться тепла.

Цінуйте батьків. Цінуйте добре ставлення людей до Вас.

Віддавайте і вам вернеться назад втроє! Мрійте! Перетворити мрії в реальність може тільки той, хто по-справжньому в них вірить! Кохайте та будьте щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему