Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лип 2014

Олена Кравченко і щастя: «маленькі крихточки часу»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Кравченко за освітою – журналіст, багато пише; вишиває; любить хороші книги. Вважає, що читати казочки й "Безкінечну історію" у 20 років – це нормально, ну і хай живуть коти, бо то – наше все!

 – У житті кожної людини настає момент, коли вчителька української мови, не витрачаючи часу на такі непотрібні речі як креативність та оригінальність, заходить в клас і каже: «Діточки, сьогодні ми пишемо твір на тему "Що таке щастя"». І діточки, вантажачи голови різною філософською маячнею й поволі набираючи "думаючого" вигляду, намагаються шкребти щось "умне, красіве й шоб коми правильно". Тоді я й не думала про те, що щастя можна описати значно простішими словами.

Так от, почуття щастя – це не щось перманентне, вічне. Це – лише моменти, маленькі крихточки часу, коли хочеться попросити Мефістофеля, чи хто там зараз у цім ремеслі трудиться, поставити життя на паузу, аби насолоджуватись цією миттю вічно, безперестанку. Навіть не дихаєш, аби лише не злякати найменшим порухом Небесного на Землі.

Мабуть, щасливим можеш себе почувати, коли є з ким розділити радість. Не тоді, коли в тебе в руках така омріяна молочна шоколадка з родзинками й горіхами, а коли маєш з ким цією шоколадкою поділитись.

Я бачу щастя у спілкуванні з людьми. Але не з усіма: життя зводить мене з такими ж дивакуватими, як я сама, за що йому дуже вдячна.

Для мене просто життєво необхідно мати поруч людей, з якими можна було б творити дурниці. Як от коли йдеш о третій ночі містом, співаєш "Сіла птаха...", а хтось іде поруч, підспівує й каже: "Кравченко, старайся! Нас, може, люди слухають".

 

Фото надане Оленою Кравченко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему