Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Груд 2015

Олена Кондратів: «Найголовніше щастя у житті кожної людини – це любов»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Кондратів - героїня Щастя на Народ UA. "Фактично любов — це таке світло, де  темрява  не може в ньому існувати", - каже вона.

Олена Кондратів, 17 років, проживає у Львові. Любить слухати різнопланову музику, але особливо фортепіанну музику.   Якщо про спорт, то - волейбол та теніс їй до вподоби.

Що таке щастя?

Найголовніше щастя у житті кожної людини – це любов… Що б ми не робили і як би ми не облаштовували своє життя, усе це ми здійснюємо заради любові… Вона керує людьми та їхніми вчинками. Фактично любов — це таке світло, де  темрява  не може в ньому існувати. Вона наповнює надією душу, відкриває її, гармонізує та очищує.

Любов — це стан вищого. Це коли тобі хочеться літати і дарувати. Вважаю, що спочатку потрібно навчитись любити самого себе. Люблячи — ти стаєш вільним. Коли ти любиш — ти наповнюєш себе.

Любов буває різною: до навколишнього світу,  до себе,  до ближнього,  до дитини,  до чоловіка чи жінки… Я вважаю, що світом править тільки любов. Треба вміти любити, відчувати любов, ділитися нею.  Бо любов – це вміти щиро віддавати, а не брати, і не тільки задля чогось, а навпаки – усупереч усьому…  Я віддаю свою любов всім, хто її потребує, і цим вважаю себе щасливою!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему