Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лист 2016

Олена Колодич: «Щастя – це Бог»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Колодич – героїня Щастя на НародUA. «Моє щастя в Бозі», – каже вона.

Олена Колодич, 27 років, Кіровоградська область, м. Новомиргород. Олена працює в управлінні соціального захисту головним спеціалістом. Щодо зацікавлень, то вона любить спілкуватися з людьми, тому що кожна людина – це світ! Їй до душі пізнавати ці "світи". Крім того, любить проводити час з друзями.

Що таке щастя?

Щастя – це Бог! Той, Хто любить, турбується, хто завжди поруч! Моє щастя в Бозі. Він найдорожче в моєму житті! В тривозі Господь – моя втіха, в болі – моє  здоров'я!

Для одних людей щастя – це здоров'я, для інших - сім'я, для ще інших – гроші чи щось тому подібне, матеріальне. А з Господом, якщо ти сумний - є молитва, яка сповнює радістю та світлом зсередини, якщо хворий - в ранах Нашого Господа - зцілення, якщо нема коштів - в Господа є все!

Тому, я вважаю, що я надзвичайно щаслива людина! У мене є друзі, рідні, близькі, робота, здоров’я. Я нічим не обділена у світі! Я не найбагатша, але те, що маю –мені цілком достатньо! Важливо цінувати і дякувати за те, що ми маємо. Ось так!

А якийсь конкретний день, людина чи подія, коли я була щаслива або відчула щастя, – я не можу назвати це повноцінним щастям. Це щастя, воно там, всередині, сповнює серце радістю: розуміння волі Божої, розуміння того, що за дверима цього життя нас чекає інше, набагато і набагато прекрасніше!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему